tel.: 777 248 335 | e-mail: info@ltl-studio.cz

Svatební fotograf

Výběr toho pravého

Svatební fotografie je sám o sobě specifický obor fotografování. Svatební fotograf by měl znát tradice svatebních obřadů, zvládnout komunikaci s větším počtem lidí, umět si poradit s každým místem v interiéru i exteriéru. Pro tuto práci musí mít talent, jinak výsledkem nebudou svatební fotografie, ale jen fotky!

Svatební fotograf se, ať chcete nebo ne, stane součástí Vašeho svatebního dne. A hlavně proto záleží na Vás, jakého svatebního fotografa si zvolíte. Někomu stačí svatební fotografie od tzv. matričního fotografa nebo tento úkol svěříte někomu ze svých přátel (většinou nějaký nadšený fotograf, který bude mít, a to věřte, větší strach než vy, aby to vyfotografoval dobře) ale vy chcete určitě živé, spontánní, ale i aranžované fotografie, na kterých budete vypadat opravdu dobře – proto zvolte profesionálního svatebního fotografa. Investice se Vám určitě vyplatí a skvělé výsledky budou stát za to.

A jak takový svatební fotograf profesionál vypadá?

Při výběru svatebního fotografa dbejte hlavně na to, aby Vám byl sympatický. Mladší fotograf je Vám věkově blíže a bariéra mezi tímto fotografem a svatebními hosty se určitě hravě prolomí.

Schůzka se svatebním fotografem

Určitě je vhodné navštívit kancelář nebo provozovnu svatebního fotografa, podívat se na ukázky jeho práce, popovídat si o plánech, nápadech a přáních. Při této schůzce určitě zjistíte jestli tento fotograf je právě ten „pravý“, který Vám bude fotografovat Váš svatební den. A jistota toho, že fotograf má svoji provozovnu nebo kancelář, vzbuzuje vždy více důvěry.

Svatební fotografie – fotografická technika

Další důležitou složkou dokonalé svatební fotografie je technické vybavení. V dnešní době digitálních technologií je otázka, jestli Digital nebo Klasika, už zbytečná, ale každý opravdový fotograf se ke klasice rád vrací. Digitální technika už ve většině případů zvítězila a kvalita profesionálních digitálních zrcadlovek dávno předstihla klasiku.

Výroba a tisk svatební fotografie

Vybrané svatební fotografie se vyrábí na digitálním minilabu FUJI a KODAK. Kvalita výsledných fotografií je zaručena, sám svatební fotograf dohlíží na proces výroby.

Možné jsou různé úpravy a fotomontáže, tónování, retuše a vše, co moderní technika dovolí.

Snažíme se těmito pravidly a návrhy řídit, protože spokojený zákazník je naší největší pochvalou a zároveň i reklamou.